Uluhan Yapı Malzemeleri

Sektörel faliyetlerine 2008 yılında İstanbul’da başlayan Uluhan Nalbur İnşaat Yapı Malzemeleri Pazarlama ve Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. kendi profilini devamlı geliştirerek müşterilerimiz için uygun çözümler üretmek ve en etkin hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.

1200 metrekarelik sevkiyat alanımız ve 10.000’ne yakın geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin beklentilerini, yenilikçi ve ekonomik çözümler üretmek, müşterilerimizin emeğine değer katmayı, müşteri ve kullanıcılarımızla uzun vadeli büyüme sağlamayı, sektöre değer katan örnek kuruluş olmayı amaçlamıştır.

Uluhan Nalbur İnşaat Yapı Malzemeleri Pazarlama ve Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. arge çalışmaları ve doğru yatırımları ile önümüzdeki yıllarda da sektörel gelişimini ve kapasite artışını devam ettirerek değerli müşterilerine yeni ürünler ile kusursuz hizmet anlayışından taviz vermeden hizmet edecektir.

Sizin için bizimle çalışmak ne kadar rahatlık ve kolaylıksa bizim içinde sizinle çalışmak o kadar ayrıcalıktır.

Saygılarımızla…

Uluhan Yapı Malzemeleri

Kurulduğu ilk günden itibaren dürüstlük, sorumluluk, yaratıcılık, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkeleri ile siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet etmek en büyük hedefimizdir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile “en iyi” şekilde değerleri yönetmek.

Vizyonumuz

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız. Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli ve karlı fırsatlar yaratmaktayız.

Değerlerimiz

İnsana, çevreye ve yasalara saygılı olmak, sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı göstermek, ürün ve hizmetlerimizi müşteri beklentileri doğrultusunda hızla hayata geçirmek ve iş sürekliliğini sağlamaktır.

Tarihçe

2008

Kuruluşumuz

İstanbul Ümraniye'de firma merkezimizi kurduk.

2010

Markalaşma Süreci

Uluhan Yapı ve Noble markası adı altında ürünlerin üretim çalışmalarına başlandı.

2018

Müşteri Potansiyeli

Uluhan Yapı olarak İstanbul çapında yaklaşık olarak 500 aktif müşterimize hizmet ediyoruz.

Referanslarımız

Kurulduğu ilk günden itibaren dürüstlük, sorumluluk, yaratıcılık, güvenilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti ilkeleri ile siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet etmek en büyük hedefimizdir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle
iletişime geçebilirsiniz…